Co nas napędza…

ABM Greiffenberger jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców zaawansowanych, wysokowydajnych systemów napędowych do maszyn, instalacji i urządzeń mobilnych. Projektujemy i produkujemy innowacyjne systemy napędowe najwyższej jakości. Zajmujemy się zarówno produkcją silników elektrycznych, jak i przekładni, dzięki czemu są one zgodne już na etapie projektowania. Dzięki temu możliwe jest opracowywanie optymalnych, dostosowanych do wymagań danego sektora rozwiązań dla znanych producentów w obszarze techniki podnośnikowej, logistyki magazynowej, urządzeń do transportu poziomego, instalacji wiatrowych, urządzeń grzewczych na biomasę, pojazdów elektrycznych etc.

W indywidualny sposób podchodzimy nie tylko do naszych rozwiązań napędowych, ale i do pracowników. Zmotywowani i wykwalifikowani pracownicy są dla naszego przedsiębiorstwa najważniejsi – to oni stanowią siłę napędową naszego sukcesu.

Praca w ABM Greiffenberger stwarza nowe perspektywy i możliwości rozwoju kariery, jakie może oferować tylko dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo średniej wielkości, charakteryzujące się wysoką elastycznością i krótkimi procedurami podejmowania decyzji.

Celem, jaki przyświeca pracy naszego znakomitego zespołu, jest produkcja innowacyjnych i wyjątkowych produktów.

Razem zmieniajmy przyszłość,
czekamy na Was!