ABM Greiffenberger - Wprawiamy pomysły w ruch

Jako część rodzinnego koncernu Senata GmbH (www.senata.de) od momentu powstania w 1927 roku stawiamy na systematyczny i trwały rozwój. Otworzenie zakładu ABM Greiffenberger Polska w Lublinie to krok milowy w historii naszej firmy.

Mając roczne obroty rzędu 100 milionów euro i ok. 700 pracowników na całym świecie stanowimy największy obszar koncernu.

Udziały Senata GmbH znajdują się w rękach rodziny. Ta niezależność daje nam możliwość rozwijania długoplanowych strategii i celów oraz ich konsekwentnej realizacji. Dla naszych pracowników oznacza to bezpieczeństwo miejsc pracy oraz możliwość awansu i rozwoju.

W naszych zakładach produkujemy ok. 300.000 napędów rocznie. Projektowanie, produkcję i dystrybucję realizujemy z jednego miejsca, co wyróżnia nas spośród innych przedsiębiorstw. Produkcja jest naszą pasją, a najlepsze wyniki zawdzięczamy znakomitej wiedzy specjalistycznej i zaangażowaniu we wszystkich obszarach naszej działalności. Nasze innowacyjne i ambitne rozwiązania napędowe wyznaczają międzynarodowe standardy.

Spółki-córki w Europie, Ameryce Północnej i Azji oraz przedstawicielstwa zagraniczne we wszystkich najważniejszych krajach przemysłowych gwarantują zatrudnienie w międzynarodowej atmosferze oraz bliski kontakt z naszymi klientami na całym świecie.

Działamy globalnie!