>strona główna
Witamy w ABM Polska
Przyszłościowe produkty – przyszłościowe miejsca pracy

Już dziś myślimy o jutrze! Silnik elektryczny okazał się technologią przyszłości. W odpowiednim czasie opracowaliśmy inteligentne napędy, odznaczające się wysoką wydajnością i długą żywotnością. Zapewnia nam to czołową pozycję na światowym rynku. Silniki elektryczne i przekładnie ABM Greiffenberger to produkty przyszłości – tak samo, jak nasze miejsca pracy!

Od 2013 roku działamy w naszej siedzibie w Lublinie i chcemy kontynuować nasz sukces na polskim rynku. Wraz z liczącym dziś ok. 160 zespołem pracowników chcemy rozwijać swoją działalność!

Na wielu rynkach, od techniki podnośnikowej po napędy urządzeń grzewczych na biomasę, jesteśmy dziś jednym z najważniejszych dostawców na świecie. Dzięki bogatemu i elastycznemu systemowi modułowemu możemy oferować indywidualne rozwiązania również dla mniejszych serii produkcyjnych.
Dbałość o wysoką jakość każdego, najmniejszego nawet szczegółu, jest naszym priorytetem od fazy planowania aż po produkt końcowy. Naszą strategią jest konsekwentne dążenie do całkowitego zniwelowania ilości wad oraz ciągły proces doskonalenia całego przedsiębiorstwa.


Zmotywowani i wykwalifikowani pracownicy siłą napędową naszego sukcesu

Dążenie do perfekcji dotyczy nie tylko naszych produktów, lecz w dużej mierze również indywidualnego rozwoju naszych pracowników. Otwieramy zróżnicowane i długoterminowe perspektywy rozwoju zarówno doświadczonej kadrze kierowniczej, jak i osobom rozpoczynającym swoją karierę w zawodzie, nie tylko w dziale produkcji, ale i w administracji. Akademia ABM oferuje kadrze kierowniczej i specjalistycznej indywidualne programy doszkalające.

Bezpieczeństwo pracy i ochrona zdrowia naszych pracowników są dla nas największym priorytetem, dlatego też dbamy o ergonomię stanowisk pracy, a nasze nowoczesne maszyny są wyposażone w technologię zabezpieczeń.


We wszystkich zakładach produkcyjnych i międzynarodowych spółkach-córkach oferujemy wyjątkowe warunki pracy i atmosferę pełną wzajemnego szacunku i współpracy oraz innowacyjne podejście. Związane jest to ze stałym podnoszeniem indywidualnych kwalifikacji poprzez udział w kursach doskonalenia zawodowego i zarządzania. Nasi praktykanci i studenci regularnie należą do najlepszych na roku.

Szacunek i zaufanie to istotny element kultury naszego przedsiębiorstwa. Stanowi to podstawę zaangażowania naszych pracowników i ich identyfikacji z firmą. Wysoki stopień zadowolenia pracowników potwierdza również niski stopień fluktuacji kadr, wynoszący poniżej 2%!

Trwałość, innowacyjność i partnerstwo oraz duża elastyczność to klucz naszego działania.

print site